albums

Fala Vinyl

Winyl 180g! 11 piosenek po polsku. O oswajaniu złości, lęku, bezradności, o odzyskiwaniu zaufania, nadziei, bliskości. O tym, że to nie prawda, że nie ma odwrotu, może tylko wtedy, jeśli w to uwierzysz.
Testy i muzyka Agi Kiepuszewskiej wypełniają drugi solowy album artystki. Winyl.

59,00 zł

Fala CD

CD 11 piosenek po polsku. O oswajaniu złości, lęku, bezradności, o odzyskiwaniu zaufania, nadziei, bliskości. O tym, że to nie prawda, że nie ma odwrotu, może tylko wtedy, jeśli w to uwierzysz.
Testy i muzyka Agi Kiepuszewskiej wypełniają drugi solowy album artystki. CD

49,00 zł

Piękna Pani CD

Nikola Kołodziejczyk - piano, Aga Kiepuszewska - wokal. Pierwsze oficjalne wydanie pieśni modlitewnych i pielgrzymkowych autoryzowane przez twórczynie muzyki i tekstów. Digipack + Książeczka z tekstami

36,90 zł

Silence CD

Debiutancki album wokalistki Agi Kiepuszewskiej z towarzyszeniem tria: N. Kołodziejczyk (pn), M. Szczyciński (db), R. Rasz (dr).

35,00 zł

Stryjo CD

Debutancki krążek tria jazzowego. Kompozycje Kołodziejczyka, Szczycińskiego i „Super Mario Bros” Koji Kondo. Okładka kopertowa.

20,00 zł

Chord Nation CD

Fryderyk 2015: Jazzowy Debiut Roku. "It's powerful, creative, intricate, soulful... quite extraordinary. The textures are wonderful, and the musical ideas are so original." Maria Schneider Jewel case with booklet.

42,00 zł

Pages