Albums in store

Barok Progresywny CD


Fryderyk 2016: Album Roku Jazz. Suita na instrumenty barokowe, ludowe i jazzowe.
Materiał nagrany całkowicie akustycznie, bez poprawek komputerowych. Digipack tłoczony.

Folk instruments from India and Poland, viola da gamba and other baroque instruments with jazz musicians in a very contemplative and quiet suite recorded in one take

34,00 zł

Fala Vinyl


Winyl 180g! 11 piosenek po polsku. O oswajaniu złości, lęku, bezradności, o odzyskiwaniu zaufania, nadziei, bliskości. O tym, że to nie prawda, że nie ma odwrotu, może tylko wtedy, jeśli w to uwierzysz.
Testy i muzyka Agi Kiepuszewskiej wypełniają drugi solowy album artystki. Winyl.

59,00 zł

Fala CD


CD 11 piosenek po polsku. O oswajaniu złości, lęku, bezradności, o odzyskiwaniu zaufania, nadziei, bliskości. O tym, że to nie prawda, że nie ma odwrotu, może tylko wtedy, jeśli w to uwierzysz.
Testy i muzyka Agi Kiepuszewskiej wypełniają drugi solowy album artystki. CD

49,00 zł

Stryjo A Vista Social Club


Nowość! Dwupłytowy album Stryjo: 17 improwizowanych utworów wymyślonych w trakcie grania. Digipack.

40,00 zł

Piękna Pani CD


Nikola Kołodziejczyk - piano, Aga Kiepuszewska - wokal. Pierwsze oficjalne wydanie pieśni modlitewnych i pielgrzymkowych autoryzowane przez twórczynie muzyki i tekstów. Digipack + Książeczka z tekstami

36,90 zł

Silence CD


Debiutancki album wokalistki Agi Kiepuszewskiej z towarzyszeniem tria: N. Kołodziejczyk (pn), M. Szczyciński (db), R. Rasz (dr).

35,00 zł

Stryjo CD


Debutancki krążek tria jazzowego. Kompozycje Kołodziejczyka, Szczycińskiego i „Super Mario Bros” Koji Kondo. Okładka kopertowa.

20,00 zł

Chord Nation CD


Fryderyk 2015: Jazzowy Debiut Roku. "It's powerful, creative, intricate, soulful... quite extraordinary. The textures are wonderful, and the musical ideas are so original." Maria Schneider Jewel case with booklet.

42,00 zł